OBÓZ Z ANIĄ LEWANDOWSKĄ – RECENZJA CZ. 2

oboz1

 

Od pobytu na obozie sportowym u Ani Lewandowskiej minęły prawie dwa miesiące, a ja wciąż dostaję od Was pytania o warunki pobytu, cenę, rezerwacje, jedzenie itd dlatego postanowiłam zebrać wszytko w całość i pokazać jak wyglądał obóz nie tylko pod kątem sportowym, bo o tym już pisałam.. jeśli nie czytaliście to odsyłam tutaj.

 

MIEJSCE

Obóz odbywał się w DOJO Stara Wieś – to Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki położone w malowniczym Przedborskim Parku Krajobrazowy. Jest tam absolutnie pięknie, cicho i spokojnie dzięki czemu można naprawdę odpocząć.

oboz-domki

 

Ośrodek składa się z kilkunastu domków (w każdym trzy pokoje, salon, łazienki i taras) recepcji, stołówki, dużej sali treningowej i wykładowej.

oboz

Domki urządzone są w stylu japońskim, nie ma krzeseł, nie można w domku chodzić w butach a łóżka są na ziemi… dla mnie było to zupełnie nowe doświadczenie.

 

oboz23

 

CZAS

Obóz trwa równe 7 dni, zaczyna się w niedzielę po południu, a kończy w kolejną niedzielę po porannym treningu i śniadaniu.

 

JEDZENIE

Każdego dnia dostawaliśmy 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolację. Wszystkie dania były przygotowywane według Ani przepisów, dlatego miałam pewność, że jem zdrowe rzeczy z najlepszej jakości składników. Przyznaję, że jedzenie było pyszne.. w życiu nie jadłam lepszej owsianki czy kremu z marchewki. Mogliśmy także spróbować produktów Foods by Ann.

oboz1

oboz-jedzenie

 

ILE SPORTOWYCH UBRAŃ POTRZEBA NA OBÓZ?

Odpowiedź jest tylko jedna.. Dużo! Nie trzeba jednak mieć ze sobą 21 zestawów, ponieważ w każdym domku jest suszarka i można sobie zrobić małe pranie. Ja miałam 8 pełnych zestawów treningowych i w zupełności mi to wystarczyło.

oboz333111

Co ważne, nie trzeba mieć dużo butów.. wszystkie treningi poza porannym – biegowym, odbywają się na specjalistycznych matach gdzie nie można wychodzić w butach Ja miałam jedną parę stricte biegowych i mi wystarczyło. Na wyjeździe przydał mi się także przenośny steamaster, dzięki któremu nie chodziłam wymięta, ponieważ domki nie są wyposażone w standardowe żelazka.

 

CZY JEST CZAS WOLNY?

Tak, jeśli ktoś bardzo chce go mieć to potrafi wygospodarować chwilę, by posiedzieć na tarasie i odpocząć, ale tak naprawdę każdy dzień jest dość mocno zapełniony. Poza treningami i posiłkami niemal każdego dnia były wykłady. Kilka z nich prowadziła Ania, jeden gościnny prowadził Robert, kolejne dwa dietetyk Cezary Kucharski.

oboz22

W ciągu ostatniego roku moja wiedza na temat zdrowego trybu życia, odżywiania i sportu zdecydowanie się poszerzyła, dlatego z dużym zainteresowaniem chodziłam na każdy z nich by dowiedzieć się jeszcze czegoś nowego. Przyznaję też, że byłam pod ogromnym wrażeniem Ani, która ma bardzo dużą wiedzę na temat właściwej diety i odżywiania ale “kupiła” mnie tym z jaką wielką pasją i zaangażowaniem o tym mówiła.

oboz444

 

CZY POLECAM OBÓZ?

Zdecydowanie tak! Mam nadzieję, że uda mi się pojechać w 2017 roku na zimowy bo naprawdę warto. Jako najlepszy argument powiem wam, że od powrotu z obozu regularnie chodzę na siłownię i jeszcze nie straciłam zapału. Wręcz przeciwnie.. ciągle mi się chce i jak nie mogę zrobić treningu 3 razy w tygodniu to czuję, że czegoś mi brakuje.

 

Wszystkie moje zestawy sportowe widoczne na zdjeciach pochodzą z F&F Active

Napisz pierwszy komentarz